Et quacumque viam dederit fortuna, sequamur

Základní rady pro krásu bez make-upu

19. srpna 2015 v 10:00 | Maky |  Krása a móda
Každá z nás trpí někdy i přehnanou touhou po kráse. Jenže k tomu, abychom krásy dosáhly, jí musíme umět definovat. Krása se v podstatě skládá ze dvou částí : vnitřní (povaha) a vnější (vzhled). Nás holky může uklidnit fakt, že většina kluků ztotožňuje pojem krása spíše s povahou. Krásná dívka je milá a usměvavá.
Jenže i tak je potřeba dbát na krásu vnější, tj. na vzhled. Jak tedy dosáhnout krásy v několika bodech? Tady to máte:
1. Spánek.
Ten je nejdůležitější. Jakmile se dlouho nevyspíte, máte kruhy pod očima, točí se vám hlava a celkově je vám tak nějak divně. Jasně, kruhy pod očima jde dneska již snadno zakrýt make-upem, ale proč utrácet peníze za chemický přípravek, který neumí v podstatě nic víc než kvalitní spánek?
2. Pitný režim
Ten je taky neuvěřitelně důležitý. Pro nedostatek vody může člověk i umřít. Krásu ovlivňuje především tím, že holka, která málo pije, vypadá jak uschlý pouštní kaktus.
3. Ach ten kyslík!
Být zalezlá v zakouřené místnosti s nulovou viditelností není zrovna zdravé a kráse to taky moc nepomůže. Takže šup šup ven, dámy, čerstvý vzduch je něco pro vás!
4. Sport
Nemusíte nutně lámat nekordy, stačí, když se budete hýbat. Budete se cítit skvěle a nebudete ce cítit jak věšák na špeky.
5. Zdravá strava
Už je tomu tak. Zdravá výživa udělá pro krásu hodně. Není to o kýblu ovoce a zeleniny denně, ale o dodržování rozmezí 2-3 hodin mezi jídly, o pestrosti jídelníčku a o velikosti porcí.

Doufám, že vám to aspoň trochu pomůže k dosažení přirozeně krásného vzhledu.

Hodně zdaru, Maky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama