Et quacumque viam dederit fortuna, sequamur

Povídky tématem blogu?

19. srpna 2015 v 21:00 | Maky
Ahoj vespolek,
musím říct, že srpen mi ty prázdniny vážně kazí. Ne snad tím, že si neustále uvědomuju, že do konce prázdnin zbývají už jen necelé dva týdny, během kterých si je nemám šanci patřičně užít takříkajic ,, jak se patří", mám na mysli to počasí. Jasně že jsem přibližně před půlku prázdnin zalezla za sestřenkou do stanu (na naší zahradě), a uběhlo jen pár týdnů a měly jsme ho mokrý jak pomočené plenky. Prostě radost a neskrývané nadšení jaksepatří, hlavně když jsme musely vyklidit všechny mokré matrace a věškeré ostatní věci.
Velice důležitou součástí těchto prázdnin je založení tohoto blogu. Při psaní úvodního článku jsem mimo jiné uvedla, že mu zatím nedám hlavní téma. S blogem bez tématu se ale můžete ihned rozloučit, protože mě jakožto budoucí potencionální spisovatelku napadla fakt nečekaná věc. Psát povídky. Jistěže mám ještě jeden blog kde píšu povídku z Pirátů z Karibiku, jenomže tady se jedná o jednu velkou a rozšiřující se povídku která bude mít konce tak za dvacet let. Ne. Tady to bude jiné. Povídek na tomto blogu bude víc a budou mít každá trochu jiné téma. Parodie na známé pohádky a filmy, povídky ze života a tak podobně. Každá povídka bude mít nanejvýš tak čtyři kapitoly, dál už jí rozebírat nebudu. Nedělám to proto, abych si nepošpinila ruce psaním jedné a furt té samé povídky pořád dokola, ale aby si zde našel své počtení každý vašnivý čtenář povídek na internetu a hlavně abych si zde mohla cvičit pro budoucí profesi a abych viděla, jak moje texty hodnotíte vy sami.
Již pracují na první povídce. Je to parodie na starou dobrou Perníkovou chaloupku s názvem ,,Chaloupka z cukrové vaty''. Držte palce, ať se povede.

Bye bye boys and girls,
your Maky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama